انواع وبسایت

برای آنکه بتوانید سایتی متناسب با نوع فعالیت خود داشته باشید لازم است که با انواع سایت و دسته بندی وبسایت ها آشنا شوید.

وبسایت ها به طور کلی از لحاض نوع کاربری و عملکرد به دسته های مختلفی تقسیم میشوند :

1.وبسایت های کاتالوگی استاتیک که مانند یک کاتالوگ آنلاین برای معرفی یک کسب و کار است و قابل مدیریت نمیباشد.

2.وبسایت های کاتالوگی دینامیک یا پویا که به مشابه یک کاتالوگ کاملتر و با جزئیات قابل مدیریت بوده و بر اساس سیستم های مدیریت محتوا هستند .

3.وبسایت های پویا با قابلیت تعامل بیشتر کاربران (مانند پشتیبانی از گروه های مختلف کاربری،ویرایش مطالب،محتوا)

4.سایت های مربوط به تجارت آنلاین که دارای درگاه های پرداخت بانکی هستند .

5.برنامه ها و اپلیکیشن های تحت وب که مانند یک نرم افزار پیشرفته دارای کاربری های مختلف هستند .

اینکه کدام وبسایت برای شما مناسب تر است بستگی به نوع فعالیت شما دارد .اگر قصد معرفی کسب و کار خود در مقیاس کمی رادارید و تنها نیازمند یک وبسایت ساده هستید،میتوانید نوع اول وبسایت یعنی کاتالوگ استاتیک را انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید ایجاد هرگونه تغییر در مطالب ومحتوای این دسته از سایتها نیازمند تغییر در کدمنبع آن است و صرفا باید توسط یک برنامه نویس انجام شود.

بسیاری از کسب و کار ها حظور خود در اینترنت را با یک وبسایت ساده شروع میکنند اما به مرور زمان نیاز به ویرایش محتوای سایت یا افزودن مطالب جدید برای سایت پدیدار میشود .

بنابر این توصیه ی ما این است که در صورتی که حتی یک وبسایت ساده هم نیاز دارید آنرا بر اساس یک سیستم مدریت محتواسفارش دهید تا هر زمان که نیاز به تغییر محتوا یا نیاز به اضافه کردن مطالب بود این امکان به راحتی برای شما میسر باشد و نیازی به ایجاد تغییرات در طراحی سایت و یا کد منبع آن نباشد. 

البته در عمل شرکت ها یاسازمان ها از تمام قابلیت های سیستم مدریت محتوای نصب شده در سایت خود استفاده نمیکنند اما ساختن یک وبسایت بر اساس سیستم مدریت محتوا از آن جهت مفید است که هر زمان استفاده از قابلیت های اضافی آن یا افزودن امکانات جدید باشد این امکان به راحتی میسر می باشد.

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس – WordPress یکی از پرطرفدارترین و قدرتمند ترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد.این سیستم به زبان فارسی نیز ترجمه شده است و دارای امکانات متعدد برای طراحی و راه اندازی وب سایت های پویا است.
 
برای استفاده از تمامی امکانات این سیستم مدیریت محتوا و عدم برخورد با مشکلات زیاد هنگام استفاده لازم هست که سرویس میزبانی یا هاست شما کاملاً با این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند سازگار باشد.
 
هاست لینوکس وردپرس کاملاً با این سیستم مدیریت محتوا سازگار است و تمامی امکانات مورد نیاز برای نصب و استفاده بدون مشکل از این سیستم را فراهم می کند.

شروع قیمت از

٤,٠٠٠ تومان / ماهیانه

انواع وبسایت

انواع وبسایت

انواع وبسایت
انواع وبسایت